Bramy garażowe dwuskrzydłowe – Lublin

Bramy garażowe dwuskrzydłowe - Lublin

Bramy dwuskrzydłowe – LublinBramy garażowe dwuskrzydłowe to tradycyjne zamknięcie, które sprawdzi się zarówno w przypadku otworu wjazdowego garażu, jak i innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Bramy otwierają się na zewnątrz i nie wymagają wolnego miejsca w garażu, co pozwala na maksymalne wykorzystanie wewnętrznej powierzchni pomieszczenia.

Wysoką izolację cieplną i akustyczną drzwi garażowych zapewnia konstrukcja oparta na ciepłym systemie profili, izolowanych termicznie, a także wypełnienie w postaci paneli grubości 40 mm, ocieplonych pianką poliuretanową.

Drzwi garażowe budową nawiązują do bram rozwiernych, rozwiązania stosowanego w garażach od wielu lat. Obecnie jednak ich obsługa może być zautomatyzowana i odbywać się zdalnie za pomocą pilota. Kontrola dostępu może natomiast opierać się na najnowszych rozwiązaniach technicznych, takich jak czytniki linii papilarnych i klawiatury kodowe.

Wypełnienie skrzydeł drzwi stanowią najwyższej jakości panele garażowe. Oferta obejmuje zatem wszystkie wzory przetłoczeń dostępne w kolekcjach bram segmentowych KRISPOL. Kolorystyka obejmuje ponad 200 kolorów RAL, a także autorską kolekcję oklein, zawierającą m.in. nowoczesne wzory drewnopodobne i metaliczne antracyty.

 

Opcje wyposażenia dodatkowego

Bramy dwuskrzydłowe mogą zostać uzupełnione o wyposażenie dodatkowe, takie jak: przeszklenia, a także przetłoczenia wentylacyjne w poszyciu skrzydła oraz kratki wentylacyjne. Bramy mogą również zyskać dodatkowe zamki – standardowy albo atestowany. Oferujemy także opcję pomalowania ramki przeszkleń i kratki wentylacyjnej oraz okutej ościeżnicy bramy na dowolny kolor z palety.)

Pobierz katalog w pdf

Bramy garażowe - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search