Bramy garażowe - Lublin

Bramy Garażowe - Lublin

Brama to jeden z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być przede wszystkim funkcjonalna, solidna, jak również bezpieczna oraz dopasowana wyglądem do elewacji.

Rodzaje bram garażowych

Bramy garażowe dwuskrzydłowe – LublinBramy garażowe mogą mieć różną budowę, dzięki temu można dostosować je do różnych typów garaży i szerokości wjazdu. Bardzo duże możliwości w zakresie doboru wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań w tym zakresie.

Bramy segmentowe

dają możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe.

Zobacz Bramy Segmentowe

Bramy rolowane

mogą być montowane w garażach, w których chcemy uzyskać maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Brama otwiera się w tym przypadku pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym.

Zobacz Bramy Rolowane

Bramy dwuskrzydłowe

są najbardziej tradycyjnymi spośród wszystkich proponowanych. Dwuskrzydłowe drzwi garażowe pełniące funkcję bramy, sprawdzają się w miejscach o nietypowych warunkach zabudowy. Konstrukcja drzwi dwuskrzydłowych oparta jest na solidnych profilach aluminiowych w trzech systemach. Wypełnienie drzwi stanowią ocieplane panele lub profile bramowe. Ich szeroka oferta wzorniczo-kolorystyczna sprawia, że drzwi garażowe można wkomponować w rozmaite projekty architektoniczne. Watro wspomnieć o aluminiowych drzwiach bocznych, które najczęściej znajdują zastosowanie jako wygodne, dodatkowe wejście do garażu wyposażonego w bramę segmentową lub rolowaną.

Zobacz Bramy Dwuskrzydłowe

Bramy garażowe rolowane – Lublin

Dodatki do bram garażowych

Garaż jest miejscem, w którym nie tylko parkujemy samochód, ale też pomieszczeniem, w którym przechowujemy wiele różnego rodzaju rzeczy. Dlatego bardzo ciekawym uzupełnieniem bramy garażowej są drzwi boczne lub wbudowane drzwi serwisowe. Takie rozwiązania pozwalają na wejście do garażu przez niski próg, który ułatwia także przejazd urządzeniom na kołach, bez konieczności podnoszenia całej bramy. Wśród innych dodatków znajdują się przeszklone sekcje aluminiowe lub okna o różnym rozmiarze i kształcie doświetlające garaż. Bramę wyposażyć można również w dwustronny uchwyt lub klamkę o ergonomicznym kształcie, a także kratki wentylacyjne, rygle i zamki. Bramy garażowe znajdujące się w naszej ofercie mogą zostać dowolnie oklejone. Istnieje też możliwość zastosowania elementów dekoracyjnych dopasowanych do bramy, co gwarantuje spójne wykończenie elewacji garażu.

 

 

   

Pobierz katalog w pdf

Bramy garażowe - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search