Bramy garażowe rolowane – Lublin

Bramy garażowe rolowane – Lublin

Bramy garażowe rolowane pozwalają na montaż w garażach, w których chcemy uzyskać maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem, w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Bramy takie otwierają się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym.

 

Niezawodność i bezpieczeństwo

Bramy rolowane – Lublin

W naszej ofercie znajdują się bramy rolowane ocieplone pianką poliuretanową oraz systemem górnych, dolnych i bocznych uszczelnień ,co gwarantuje odpowiednią izolację termiczną. Modele te zostały zabezpieczone przed opadnięciem pancerza w przypadku zerwania sprężyn lub zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa. Nowoczesny napęd gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz zabezpieczenie mechanizmu działania bramy. W zależności od przeznaczenia, gabarytów, wagi oraz warunków zabudowy, bramy rolowane mogą być napędzane za pośrednictwem jednego z trzech typów napędów elektrycznych. Można je również rozbudować o dodatkowe zabezpieczenia, takie jak lampy sygnalizacyjne lub fotokomórki, dzięki którym brama unosi się automatycznie po wykryciu przeszkody w świetle wejścia. Podobnie działają zabezpieczenia krawędziowe, które zatrzymują i unoszą bramę po natrafieniu na przeszkodę.

 


Opcje dodatkowe

Produkty przez nas oferowane posiadają również zabezpieczenia dodatkowe, o które mogą być rozbudowane na życzenie Klienta. Należy do nich zamek ryglujący montowany w dolnej listwie pancerza, który uniemożliwia otwarcie zaryglowanej bramy z zewnątrz. Brama garażowa może także zostać uzupełniona o drzwi boczne, dopasowane do bramy kolorem i rodzajem przetłoczeń. Opcja ta umożliwia dostęp do garażu bez konieczności otwierania bramy. W naszej ofercie znajduje się 200 kolorów RAL oraz kilkadziesiąt oklein, co zapewnia spójne wykończenie elewacji garażu.

 

VENTE RGZ

Praktyczna i estetyczna brama o uniwersalnym wzorze, która po zwinięciu znajduje się na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygospodarujesz przestrzeń pod sufitem w garażu. Pancerz zbudowany z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, zapewnia ochronę przed utratą ciepła.

 Bramy garażowe rolowane – Lublin

VENTE RGW

Gładka powierzchnia elementów pancerza bramy rolowanej wygląda nowocześnie i elegancko. System zwijania bramy znajduje się wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym, dzięki czemu całość zyskuje dyskretny i estetyczny wygląd. Pancerz z aluminiowych profili wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne.

 Bramy rolowane – Lublin 2

Pobierz katalog w pdf

Bramy garażowe - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search