Bramy garażowe segmentowe – Lublin

 

Bramy garażowe segmentowe - Lublin

Bramy segmentowe to modele, które dają możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu oraz na podjeździe. Można je dopasować do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych.

 

Bramy segmentowe – Lublin

Wysoki standard wykonania gwarantujący komfort i bezpieczeństwo

Brama segmentowa, bez względu na wygląd zewnętrzny, powinna być przede wszystkim solidnie wykonana. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które ją wzmacniają, ułatwiają montaż oraz dopasowanie do przestrzeni garażu, a także gwarantują niezawodność. Każda brama garażowa posiada odpowiednie mocowania w postaci zawiasów środkowych zwiększających sztywność konstrukcji. W naszej ofercie znajduje się 6 typów prowadzeń, co pozwala na dobranie idealnego rozwiązania. Wszystkie elementy metalowe są odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Okucia boczne wewnątrz bramy segmentowej malujemy na kolor dopasowany do koloru paneli. Grubość każdego panelu to 40 mm lub 60 mm. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. Kształt górnego łuku został zaprojektowany tak, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku : U=1,0 [W/m2K]*.

 

Dodatkowe zabezpieczenia

Nasze produkty są stale udoskonalane w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania oraz działania mechanizmów. W każdej bramie  montowane są dodatkowe zabezpieczenia chroniące ją przed opadnięciem w przypadku zerwania sprężyny. Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można również wyposażyć w fotokomórki uniemożliwiające jej zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się jakakolwiek przeszkoda. Segmenty bram posiadają również specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt.

Bramy garażowe segmentowe – Lublin 1 Bramy garażowe segmentowe – Lublin 2

VENTE K2 RC
Tłoczenie Wąskie

Uniwersalny, popularny wzór, pasujący do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia, jest atrakcyjny stosunek ceny, do wysokiej jakości bramBramy segmentowe – Lublin 2

 

VENTE K2 RS
Tłoczenie Szerokie

Wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.
Bramy garażowe segmentowe – Lublin 3

 

VENTE K2 RF
Bez Przetłoczeń

Elegancka, prosta forma - dobrze komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne. Wybór kilkudziesięciu oklein, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu.

Bramy segmentowe – Lublin 3

 

VENTE K2 RM
V - Profilowane

V-profilowanie zapewnia bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma, która idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.
Bramy garażowe segmentowe – Lublin 4

 

 

VENTE K2 RA
Tłoczenie w kasetony

Wzór bram, który polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

Bramy segmentowe – Lublin 4

 

VENTE K2 RFS 60
Panele grubości 60 mm BEZ PRZETŁOCZEŃ

 

Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja.

Bramy te zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME. Obejmuje ona kilkadziesiąt oklein i ponad 200 barw z palety RAL. Pozwala to na stworzenie niezliczonych wariantów wykończenia bramy.Bramy segmentowe – Lublin 5

Pobierz katalog w pdf

 

Bramy garażowe - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search