Drzwi tarasowe - Lublin

Drzwi tarasowe – Lublin

Drzwi tarasowe pozwalają na dużą oszczędność miejsca. Przestrzeń przed oknem pozostaje do naszej dyspozycji, co stanowi dużą przewagę nad tradycyjnymi oknami balkonowymi otwierającymi się rozwiernie. Okna montowane w systemach HST i PSK są również dużo stabilniejsze od klasycznych modeli, ponieważ po otwarciu nie utrzymują się jedynie na zawiasach, ale są podparte na całej szerokości.

 

System przesuwny drzwi HST

Drzwi tarasowe – Lublin 2Maksymalne wymiary okien tarasowych wynikają między innymi ze sposobów otwierania skrzydeł. Najlepiej sprawdzają się tu systemy okienne podnoszono-przesuwne HST. Maksymalna szerokość ościeżnicy w systemie HST wynosi pond 6 m, a powierzchnia okna może sięgać nawet 14 m2. Otwierając drzwi tarasowe HST skrzydło ruchome przesuwamy za skrzydło stałe. Obsługa nie wymaga użycia siły, ponieważ skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie. Efekt uchylania okna HST uzyskuje się po prostu zatrzymując skrzydło w dowolnym miejscu i opuszczając je za pomocą klamki. Można również wyposażyć okno w napęd, otwieranie i zamykanie za pomocą pilota, a także programowanie wietrzenia. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązania. Istotną zaletą systemu HST jest bardzo niski (3 mm) próg zlicowany z podłogą. Dzięki niemu uzyskujemy przejście do ogrodu, które bez problemu pokonamy np. wózkiem.

 

System uchylno-przesuwny drzwi PSK

Drzwi tarasowe – Lublin 3

System PSK pozwala na płynne i bezszelestne przesuwanie nawet bardzo dużych okien, których szerokość przekracza 3 m, a powierzchnia wynosi do 8 m². Otwierając okno w tym systemie najpierw uchylamy i odsuwamy skrzydło od progu, a następnie przesuwamy po szynie znajdującej się w prowadnicy w dolnej części ościeżnicy. Skrzydło okna w systemie PSK można również pozostawić w położeniu uchylonym w taki sam sposób, jak w tradycyjnych oknach. Mimo dużych rozmiarów i ciężaru ich obsługa jest prosta. Drzwi tarasowe można dodatkowo wyposażyć w okucia półautomatyczne wspomagające otwieranie i zamykanie okna. Oba systemy posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne. Duże szklane płaszczyzny sięgające od podłogi po sufit sprawiają, że wnętrze staje się jasne i bardziej przestronne, a dom wygląda nowocześnie i elegancko.

 

Drzwi tarasowe - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search