Drzwi zewnętrzne (wejściowe) - Lublin

Drzwi zewnętrzne (wejściowe) – Lublin

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, dlatego wybór odpowiedniego modelu jest niezwykle istotny. Nowoczesne drzwi to propozycja dla osób podążających za najnowszymi trendami. Możliwość dopasowania wzorów i kolorów daje nieograniczone możliwości realizacji własnych pomysłów.

 

Drzwi aluminiowe

Nasza oferta drzwi wejściowych obejmuje bogaty wybór modeli aluminiowych, stalowych oraz drewnianych od uznanych producentów na rynku. Bezpieczne i piękne drzwi wejściowe SOLANO, które dzięki wyjątkowo wytrzymałym i ciepłym profilom oraz solidnym wypełnieniom, stanowią idealną propozycję dla wszystkich, którzy poszukują stylowych rozwiązań do swojego domu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dobranie odpowiedniego modelu nie będzie stanowiło żadnego problemu. System aluminiowych drzwi SOLANO oparty jest na profilach o głębokości zabudowy 90 mm. Wypełnienie stanowią panele z blach aluminiowych, wypełnione grubą warstwą izolatora w postaci pianki poliuretanowej. Panele są obustronnie nakładkowe, co pozwala uzyskać elegancką, jednolitą płaszczyznę z ościeżnicą. Drzwi aluminiowe osiągają znakomity współczynnik przenikania ciepła.

 

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne Martom dają gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz bezpieczeństwa na długie lata. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz najlepszych materiałów zapewnia ich solidność. Modele przez nas oferowane zostały wyposażone w szereg akcesoriów gwarantujących komfort użytkowania.

Drzwi wejściowe – Lublin

Stalowe drzwi wejściowe Martom dostępne są w 4 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów drzwi dostępny jest w wielu wzorach i kolorach – zarówno podstawowych, jak i dorabianych z palety RAL na specjalne zamówienie. Dzięki tak dużej różnorodności dobranie odpowiednich drzwi, pasujących do pozostałych elementów budynku, nie będzie stanowiło żadnego problemu. Do wytwarzania drzwi stalowych Martom stosowane są najnowocześniejsze rozwiązana z zakresu statyki oraz termiki. Wszystkie modele odznaczają się wysoką estetyką. Zostały również wyposażone w różnorodne dodatki poprawiające funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

 

Drzwi drewniane

Drzwi wejściowe drewniane oferowane przez firmę AFB to solidne modele, które sprawdzają się w każdym klimacie, skutecznie chroniąc dom przed wilgocią z zewnątrz. Produkowane z wyselekcjonowanego, starannie suszonego drewna mahoniowego lub dębowego dostępne są w 3 grubościach: 72, 82 i 102 mm. Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne, a w szczególności współczynnik przenikania ciepła, wszystkie modele znajdujące się w naszej ofercie spełniają wymagania budownictwa pasywnego.


Drzwi wejściowe drewniane znajdujące się w naszej ofercie przeznaczone są do montażu jako drzwi wejściowe do domów, ale też obiektów użyteczności publicznej. Produkty marki AFB od ponad 25 lat sprawdzają się w każdym klimacie – zarówno zimnym, jaki panuje w Szwecji czy Rosji, jak też gorącym panującym we Francji i Włoszech. Zachowują również swoje właściwości w wilgotnym, zasolonym klimacie Belgii, Danii i Wielkiej Brytanii. Wiele lat doświadczeń firmy AFB pozwoliło na stworzenie produktów najwyższej jakości. Drzwi drewniane AFB przeszły z powodzeniem badania wodno-szczelności, co oznacza, że nie wymagają dodatkowego zadaszenia zapewniając komfort i bezpieczeństwo domowników.

Drzwi z wyselekcjonowanego drewna
Produkowane przez AFB drzwi zewnętrzne wykonane są z wyselekcjonowanego, starannie suszonego drewna mahoń-meranti lub dębowego. Oferowane są w 3 grubościach: 72, 82 oraz 102 mm. Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne, a szczególnie współczynnik przenikania ciepła, wszystkie modele znajdujące się w naszej ofercie spełniają wymagania budownictwa pasywnego.

 

Pobierz katalog w pdf

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search