Automatyka - napędy do bram - Lublin

Napędy do bram - Lublin

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy nowoczesne sterowniki firm Nice oraz Somfy, które są idealnie dostosowane do rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzą się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, jak również we wspólnotach mieszkaniowych.

 

Automatyka do bram przesuwnych

Oferujemy napędy do bram przesuwnych o różnym ciężarze, które zapewniają szybką i niezawodną pracę. Różnorodne parametry techniczne oraz funkcjonalności pozwalają na dobranie modeli idealnych do swoich potrzeb. Łatwa instalacja oraz programowanie, trwałość i niezawodność, komfortowe wysprzęglenie, estetyczne wzornictwo to tylko niektóre z bardzo wielu cech nowoczesnych napędów znajdujących się w naszej ofercie. Mogą być dodatkowo wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie stanowi problemu.Napędy do bram - Lublin 2

 

Nowoczesne i niezawodne napędy

Oferujemy automatykę do bram przesuwnych firm Nice oraz Somfy. Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są łatwe w instalacji oraz programowaniu. Trwałość, komfortowe wysprzęglenie, estetyczne wzornictwo, a także niewielkie gabaryty i szybkość to podstawowe zalety napędów do bram przesuwnych, które znajdują się w naszej ofercie. Produkty przez nas oferowane sprawdzą się zarówno w prywatnych posesjach, jak również wspólnotach mieszkaniowych i budynkach przemysłowych.

 

Zalety stosowania napędów

Wśród zalet stosowania bram przesuwnych znajduje się nie tylko oszczędność miejsca, ale też inne korzyści zapewniające komfort użytkowników. Automatyczne wykrywanie przeszkód, programowanie automatycznego zamykania, opcja częściowego zamykania pozwalająca na przepuszczenie pieszych czy ochrona przed próbami włamania to tylko niektóre z zalet proponowanych przez nas napędów. Modele znajdujące się w naszej ofercie posiadają również zasilanie akumulatorowe pozwalające na uruchomienie bramy nawet podczas przerw w dostawie prądu. Innowacyjne technologie pozwalają nawet na sterowanie bramą ze smartfona.

 

Automatyka do bram skrzydłowych

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej powinniśmy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale też parametrach wpływających na jego prawidłowe działanie, jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. Oferta Nice oraz Somfy to innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram skrzydłowych. Solidna konstrukcja oraz nowoczesny design, pasujący do każdego projektu architektonicznego, a także bardzo duża trwałość i niezawodność to cechy charakteryzujące siłowniki do bram znajdujące się w naszej ofercie.

 

Napędy do bram - Lublin 3

Trwałe, szybkie i bezpieczne

Oferowane przez nas siłowniki do bram odznaczają się przede wszystkim solidną konstrukcją i nowoczesnym designem, pasującym do każdego projektu architektonicznego. Najwyższa trwałość oraz niezawodność gwarantują długie użytkowanie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Produkty te znajdą zastosowanie zarówno na prywatnych posesjach, jak też w obiektach przemysłowych. Mogą zostać dopasowane do typu słupka, który może być metalowy albo murowany.

Zalety stosowania napędów

Jedną z głównych zalet stosowania napędów do bram jest możliwość ich szybkiego otwierania oraz wyboru kierunku otwarcia – do wewnątrz lub na zewnątrz. Napędy do bram skrzydłowych mogą zostać zainstalowane również przy wjazdach nachylonych. Bramy automatyczne zwiększają również poziom bezpieczeństwa domu oraz dają bardzo duże poczucie komfortu, ponieważ ich otwieranie nie wymaga wysiadania z samochodu, parkowania na chodniku ani wychodzenia z domu. Sterowanie bramą wjazdową, bramką wejściową i bramą garażową możliwe jest za pomocą jednej komendy.

 

Automatyka do bram garażowych

Napędy do bram garażowych Nice znajdujące się w naszej ofercie gwarantują komfortową i bezawaryjną pracę przez długie lata pozwalając na oszczędność czasu i energii. Różnorodne linie siłowników mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Napęd paskowy bądź łańcuchowy, różna siła uciągu, ciche działanie, łatwa obsługa, przystępna cena oraz możliwość dobrania różnorodnych dodatków to tylko niektóre z wielu cech napędów do bram garażowych znajdujących się w naszej ofercie.Napędy do bram - Lublin 4

 

Komfortowa i bezawaryjna praca przez lata

Napędy do bram garażowych znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na komfortową i bezawaryjną pracę przez wiele lat, co umożliwia również oszczędność czasu i energii. Produkty przez nas oferowane znajdą zastosowanie zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak też obiektów przemysłowych. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają na idealne dopasowanie napędu do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Zastosowanie zaawansowanej technologii oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują dużą wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

 

Zalety stosowania napędów

Zalet stosowania napędów do bram garażowych jest wiele. Podstawową jest brak konieczności wsiadania z samochodu, co ma szczególne znaczenie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Do wchodzenia i wychodzenia z domu wystarczy nam jedynie pilot. Dzięki łagodnej pracy bez szarpnięć wydłuża się żywotność bramy, a automatyczne wykrywanie przeszkód powoduje natychmiastowe zatrzymanie napędu. Z kolei opcja częściowego otwarcia pozwala na przepuszczenie pieszych lub rowerzystów, bez konieczności całkowitego otwierania bramy. Programowanie automatycznego zamykania to opcja, dzięki której brama zostanie zamknięta po upływie określonego czasu np. w nocy, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że zapomnieliśmy tego zrobić. Opcjonalny akumulator rezerwowy na wypadek braku zasilania pozwala na uruchomienie bramy w każdej sytuacji.

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy:

Napędy do bram - Lublin 5

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search