Automatyka - napędy do bram - Lublin

Napędy do bram – Lublin | Automatyka

Automatyka i napędy do bram garażowych

Wielokrotne otwieranie bram garażowych jest dla niejednego uciążliwą czynnością. Co zrobić, by zapewnić sobie komfort i wygodę przy otwieraniu garażu? Skutecznym rozwiązaniem jest automatyka do bram. Jej pozytywne działanie poznamy nie tylko w słoneczne dni, ale również mroźne czy ulewne. Oferta naszej firmy skierowana jest do prywatnych osób oraz właścicieli firm. Prowadzimy sprzedaż bram oraz automatyki. Proponujemy akcesoria garażowe wysokiej jakości. Zakup naszej automatyki ułatwi Państwu otwieranie bram wjazdowych i garażowych. Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji. Zastanawiasz się, gdzie kupić automatykę? Zaufaj nam i przekonaj się, że warto. To nasza automatyka do bram odmieni na nowo znaczenie garażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi bramami oraz dostosowanymi do nich automatami. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości oraz niskiej cenie, polecamy się. W Lublinie już wiele osób skorzystało z naszych akcesoriów garażowych. Teraz czas na Ciebie.

Napędy do bram - Lublin | Automatyka 2

Zalety stosowania

Podczas wyboru napędu do bramy powinniśmy pamiętać nie tylko o funkcjonalności, ale też parametrach wpływających na jego prawidłowe działanie, jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. Oferta Nice, Somfy, Marantec to innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram skrzydłowych oraz przesuwnych. Solidna konstrukcja oraz nowoczesny design, pasujący do każdego projektu architektonicznego, a także bardzo duża trwałość i niezawodność to tylko niektóre cechy siłowników do bram znajdujących się w naszej ofercie. Duży wybór modeli pozwala na pełne dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Ciche działanie, łatwa obsługa, przystępna cena oraz możliwość dobrania różnorodnych dodatków to korzyści, które docenią nawet najbardziej wymagający. Napędy przez nas oferowane pozwalają nie tylko na zautomatyzowanie nawet najcięższych bram, ale też swobodne dostosowanie ich do każdego projektu architektonicznego.

 

Akcesoria garażowe

Oprócz bogatej oferty różnorodnych napędów, posiadamy również wiele akcesoriów dodatkowych do automatyki. Kable do podłączenia listwy krawędziowej, fotokomórki optyczne, urządzenia bezpieczeństwa, przewody łączące siłownik z centralą to tylko niektóre elementy, jakie oferujemy. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem automatyki firm Nice, Somfy oraz Marantec. Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Firma RADBUD jest autoryzowanym dystrybutorem automatyki firmy:
NICE , SOMFY, MARANTEC, CAME.

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search