Stolarka aluminiowa - Lublin 01

Okna aluminiowe - Lublin | Stolarka aluminiowa

Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki aluminiowej, które nadadzą obiektom lekkiego i eleganckiego wyglądu. Stolarka aluminiowa w naszej ofercie doskonale znosi każde warunki atmosferyczne, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie przy niezmienionych parametrach jakościowych i estetycznych.

Stolarka aluminiowa - Lublin 1

Stolarka aluminiowa wewnętrzna

W naszej ofercie znajdują się efektowne rozwiązania do nowoczesnych i eleganckich wnętrz, których konstrukcja oparta jest na szkle i połączona z bardzo wąskimi profilami. Rozwiązania takie dają możliwość projektowania ścian nawet o wysokości 4 metrów, które świetnie sprawdzą się w biurowcach, galeriach i centrach handlowych, restauracjach, hotelach czy salonach samochodowych. Zastosowanie szkła hartowanego gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia, zarysowania i rozbicie.

 

 

 

 

 

Stolarka aluminiowa - Lublin 2

Stolarka aluminiowa zewnętrzna

Do zabudowy zewnętrznej przeznaczone są systemy profili izolowanych termicznie, które charakteryzują się niską wartością współczynnika przenikania UV, która uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu przekładek termicznych z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Systemy takie dają możliwość wykonania bardzo różnorodnych produktów, takich jak okna uchylne, uchylno-rozwierne, rozwierne, a także drzwi jedno- lub dwuskrzydłowych, w tym automatycznych i wielkogabarytowych, jak również witryn zewnętrznych. Systemy zewnętrzne pozwalają na dostosowanie sposobu wykończenia profili do elewacji budynku, jak też do stylistyki poszczególnych pomieszczeń.

 

 

 

 

Stolarka aluminiowa - Lublin 3

Fasady aluminiowe

Systemy fasadowe stosowane są do konstruowania dużych, w pełni przeszklonych elewacji zewnętrznych. Świetnie sprawdzą się w przypadku budynków komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Fasady zapewniają nowoczesny wygląd budynku spełniając aktualne standardy energooszczędności i ergonomii pracy. Zapewniają również naturalne światło i ciepło.

Komfort użytkowania

Stolarka aluminiowa jest odporna na wilgoć, zmiany temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształca się również pod wpływem ciepła oraz promieni UV. Produkty przez nas oferowane to gwarancja wieloletniego użytkowania i niezmiennych parametrów jakościowych, a także estetycznych. Profile aluminiowe, dzięki opcjom pomalowania na dowolny kolor, mogą zostać idealnie dopasowane do wyglądu budynku, co sprawia, że stolarka stanowić będzie idealne wykończenie każdej inwestycji. Bardzo istotnym atutem jest także możliwość projektowania bardzo różnorodnych konstrukcji – o kształtach, wymiarach i elementach wykończenia w pełni dostosowanych do potrzeb klienta.

 

Szeroki asortyment produktów

Nasza oferta obejmuje okna, witryny i drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne), a także przedsionki, ścianki działowe, boksy, gabloty, a nawet pełne fasady budynków. Istnieje również możliwość zamówienia systemów okienno-drzwiowych (z przegrodą oraz bez przegrody termicznej), a także systemów fasadowych. Wszystkie opcje mogą zostać wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak samozamykacze, klawiatura kodowa, opcję otwierania z poziomu posadzki, zawiasy nawierzchniowe czy okucia antypaniczne.

Pobierz katalog w pdf

Okna aluminiowe | Stolarka aluminiowa - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search