Okna PCV - Lublin

OKNA PCV - Lublin

Oferujemy okna PCV marki Krispol, które spełniają wymagania budownictwa pasywnego. Dzięki dużej swobodzie wyboru koloru wszystkich elementów stolarki, okna można dokładnie dopasować do rolet zewnętrznych, bramy garażowej oraz drzwi wejściowych, aby wszystkie elementy idealnie komponowały się z wyglądem budynku.

 

Niezwykła stylistyka i energooszczędność

Ogromna paleta kolorów i wzorów pozwala na dopasowanie wszystkich elementów stolarki do indywidualnych potrzeb. Kilkadziesiąt wzorów oklein, różne warianty wykończenia czy malowane nakładki to tylko niektóre z wielu opcji gwarantujących idealne dobranie okien Krispol z naszej oferty. Dajemy możliwość zastosowania jednocześnie dwóch różnych oklein, aby okna dopasowane były zarówno do kolorystyki elewacji, jak i wnętrza domu. Stosujemy technologię, dzięki której miejsce zgrzewu pozostaje niemal niewidoczne, a okna wyglądają niezwykle estetycznie. Okna PCV znajdujące się w naszej ofercie odznaczają się również bardzo dużym wskaźnikiem izolacji cieplnej. Zostały wyposażone w rozszerzony system uszczelnień z dodatkowym, środkowym uszczelnieniem skrzydła. Wielokomorowa budowa pozwala na uzyskanie optymalnej izolacji cieplnej. Cechy te sprawiają, że okna marki Krispol znajdujące się w naszej ofercie, spełniają rygorystyczne wymagania domów pasywnych.

 

Rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo

Okna PCV, które oferujemy, zostały również wyposażone w odpowiednie systemy gwarantujące bezpieczeństwo domowników. „Grzybki” antywłamaniowe, zaczepy antywyważeniowe oraz czujniki magnetyczne stanowią skuteczną ochronę antywłamaniową. Okna Krispol posiadają również stalowe wzmocnienia o grubości min. 1,5 mm oraz zamknięty profil stalowy w ościeżnicy sprawiający, że konstrukcja jest sztywniejsza i bardziej trwała. Można je również wyposażyć w szereg dodatków poprawiających komfort użytkowania i estetykę okien. Wśród opcji dodatkowych są różne formy wentylacji, zastosowanie automatyki, blokada antyzatrzaskowa zabezpieczająca uchylone skrzydło okna przed zatrzaśnięciem czy hamulec w klamce pozwalający zatrzymać skrzydło okna po otwarciu w dowolnej pozycji.

 

FEN 92

Okna PCV - Lublin 2Okna spełniające idealnie wymagania budownictwa pasywnego (Uw=0,80 W/(m2K)).
Mimo, że dostosowane są do szklenia o grubości nawet 60 mm, udało się nadać im elegancki wygląd. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe.
Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego, możliwość wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania w opcji Bikolor gwarantuje dopasowanie do wystroju wnętrza i do elewacji.

 

 

 

 

 

  

FEN 76 5 S

Okna PCV - Lublin 3Okna o klasycznej, prostej formie, dostępne także w wersji FEN76 5R ze skrzydłem o zaokrąglonym profilu. Szeroki 5 komorowy profil pozwala osiągnąć bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, znajdując zastosowanie w domach energooszczędnych. Pamiętaj o możliwości wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania ich w opcji Bikolor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEN 82

Okna PCV - Lublin 4Okna FEN 82 są zbudowane z profili o głębokości 82 mm i energooszczędnych pakietów szybowych z ciepłą ramką.
Dzięki 6-komorowej budowieprofili zachowujemy odpowiednią szerokość komór, co pozwala uzyskać optymalną izolację cieplną. Wszystko to sprawia, że okna FEN 82 spełniają rygorystyczne wymagania domów pasywnych.
Bogaty wybór akcesoriów oraz szeroka oferta kolorystyczna zapewniają dopasowanie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

 

 

 

Pobierz katalog w pdf 

 

 

Okna PVC i Rolety zewnętrzne - Galeria

Radbud

Dla domu - garażowe
W pracy - przemysłowe

U nas znajdziesz wszystko!
Z naszymi bramami zyskasz spokój na długie lata dzięki solidnej konstrukcji, nowoczesnym napędom i dobremu montażowi.

Skontaktuj się z nami

Adres:
ul. Zemborzycka 84, 20-445 Lublin

Telefon:
+48 513 066 343

Email:
sprzedaz@radbud.pl

 

Znajdź nas

© Radbud. All Rights Reserved.

Strona stworzona przez: KOWAL24 

Search